Aguero
Aguero / Twitter
Fudbaler Mančester Sitija Serhio Aguero promašio je penal u trećem minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

“Izvinjavam se saigračima, trenerima i navijačima zbog promašenog penala. Bila je to loša odluka i preuzimam punu odgovornost”, napisao je argentinac na svom Tviter nalogu.

Juče su Čelsi i Mančester Siti igrali utakmicu 35. kola Premijer lige, a Čelsi je na kraju slavio 2:1. Serhio je pri rezultatu 1:0 promašio penal, golman plavaca Mendi je lako odbranio. On je četvrti fudbaler Građana koji je ove sezone promašio penal. Prije njega to su učinili Kevin de Brujne, Rahim Sterling i Ilkaj Gindogan.