Ajntraht
Ajntraht / Twitter
Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta pobijedili su Hofenhajm rezultatom 3:1, u 20. kolu njemačke Bundeslige.

Golove su postigli su Filip Kostić u 15. minutu, D’Nik u 62. i Andre Silva u 64. minutu.

Luka Jović je u igru ušao u 73. minutu, dok je Filip Kostić odigrao cijelu utakmicu.

Ajntraht je do prednosti stigao već u 15. minutu utakmice, srpski internacionalac Filip Kostić je lijepo ispratio akciju svojih sigrača, i nije mu bilo teško da savlada golmana Hofenhajma.

U 34. minutu Hitereger je odlično skočio i šutirao glavom, ali je Bauman sjajno reagovao i sačuvao svoju mrežu.

Drugo poluvrijeme su bolje otvorili fudbaleri Hofenhajma, Bebou je krunisao je sjajan solo prodor još bolji pogotkom, rezultat 1:1.

Samo nakon pet minuta još jedna dobra akcija Hofenhajma, ali nije bilo promjene rezultata.

Kada se činilo da će Hofenhajm preokrenuti rezultat u svoju korist, razgoropadili su se igrači Ajntrahta, prvo je N’Dik veoma čudnim pogotkom glavom iznenadio sve ne stadionu.

Da bi samo dva minuta kasnije Filip Kostić sjajno uposlio Andre Silvu za podebljano vođstvo ekipe iz Frankfurta rezultat 3:1.

Do kraja utakmice nije bilo promjene rezultata pa je tako Ajntraht nastavlja seriju vrlo dobrih rezultata.