argentina
Kolumbija i Argentina odigrali su sjajan meč u Barankilji a pobjednika nije bilo – 2:2.

Svakako slađa polovina kolača ostaje u Kolumbiji, pošto su gosti imali prednost od 2:0.

Argentina je ispustila dobijen meča pa su tako vezali drugi remi u kvalifikacijama za SP.

Samo osam minuta bilo je potrebno ”gaučosima” da dođu do prednosti od 2:0. Prvo je Romero pogodio u 3. minutu, da bi u 8. Paredes duplirao prednost svoje selekcije.

Uprkos deficitu od dva kola, Kolumbijci se nijesu predavali. Podigao je Rueda ekipu, a to se vidjelo u nastavku.

Murijel je u 51. minutu iskoristio jedanaesterac što je dodatno trglo domaćina, mada je Argentina u par navrata bila veoma blizu da riješi pitanje pobjednika.

Ipak, kazna za promašaje gostiju stigla je 94. minutu. Centrirao je Kvadrado, a Borha je fenomenalnim skokom i udarcem donio veliki bod svojoj ekipi!