Arsenal
Amplitudo 2.CFL
Danas je odigrano 25. kolo Amplitudo 2. CFL. Arsenal slavio na Zlatici protiv Koma (0:1), Mornar bolji od Jedinstva (1:0), Igalo lako protiv Grblja (0:2).

Derbi meč 25. runde Amplitudo 2.CFL završen je minimalnim trijumfom Arsenala, koji je zadržao lidersku poziciju i nastavio sa pobjedama uprkos brojnim odlascima u zimskom prelaznom roku. Tivćani su do sada opravdali status jesenjeg šampiona i s pravom se mogu nadati promociji u viši rang takmičenja, imaju tri boda više od drugoplasiranog Mornara ali čak 11 od četvrtoplasiranog Koma, koji je danas praktično izgubio šanse za šampionski naslov. Kom je u velikoj krizi, nisu uspjeli da postignu gol na posljednjih sedam utakmica pa je Telekom 1.CFL sve dalje. Jasmin Muhović je u 67. minutu riješio pitanje pobjednika na Zlatici i donio Arsenalu velika tri boda.

Mornar je takođe slavio u jednom od derbija kola, protiv Jedinstva 1:0. Iako izabranici Slavoljuba Bubanje ne postižu veliki broj golova, uspijevaju da dolaze do pobjeda pa i dalje drže priključak za liderom. Trenutak odluke danas desio se u 57. minutu kada je Marko Kažić postigao jedini gol na meču.

Igalo krupnim korakom korača ka baražu za popunu Telekom 1. CFL. Do nove pobjede izabranici trenera Marka Vidojevića došli su u drugom poluvremenu, prvo je Mijodrag Koprivica donio prednost u 52. minutu a onda je i Andrija Bakrač stavio tačku na meč protiv Grblja. Igalo ima pet bodova više od Koma pa će naredno kolo i direktan duel između ove dvije ekipe možda i odlučiti ko će nastaviti borbu za vrh tabele.

Drezga je iznenadila Bokelj u Kotoru 0:1, u utakmici koja je mnogo više značila domaćinu koji će morati sve više da misli na opstanak u ligi. Andrija Krivokapić postigao je jedini gol na meču u 80. minutu.

Utakmica između Berana i Ibra nije odigrana zbog snijega a termin nove utakmice još uvijek nije poznat. Ibar ima i odgođenu utakmicu protiv Drezge.