PAOK savladao Asteras

Igra se 11. kolo grčke Superlige ovaj vikend, a večeras je ekipa PAOK-a u Solunu savladala Asteras sa 2:0 i tako nastavila trku za vodećim Olimpijakosom koji ima bod više, uz utakmicu manje od crno-bijelih iz Soluna.

PAOK-u je prvo poluvrijeme donijelo velike probleme, prvo povreda Rodriga koji je u 21. minutu izašao iz igre, a onda i isključenje El Kadurija u 38. minutu.

Međutim, tim iz Soluna je uspio da dođe do neočekivane pobjede i sa igračem manje na terenu. Colis u 64. minutu postigao je vodeći (evro)gol za domaće.

Andrija Živković je otklonio sve dileme oko pobjednika, koji je u 70. minutu realizovao jedanaesterac za PAOK i postavio konačnih 2:0.

U ekipi PAOK-a Živković je bio starter, a nekoliko minuta prije kraja meča zamijenjen je u samom finišu.