Atalanta
Atalanta savladala izabranike Đenara Gatuza rezulatom 4:2 u jednom od dva najzanimljivija meča 23. kola italijanske lige.

Prvo poluvrijeme je završeno bez golova, i niko nije mogao pretpostaviti da ćemo u drugom poluvremenu gledati čak šest golova, a goleadu je otvorio Duvan Zapata golom glavom, ali šest minuta kasnije Zjelinski donosi izjednačenje Napoliju.

U 64. minutu raspoloženi Zapata je asistirao Gosensu za novo vođstvo Atalante, da bi agoniju Napolija nastavio Murijel kada je majstorijom pogodio za 3:1 u 71. minutu.

Nadu izabranicima Gatuza donio je ponovo Murijel kada je autogolom u 76- minutu smanjio prednost svojoj ekipi, da bi Kristijan Gabrijel Romero tri minuta kasnije postavio konačan rezultat Atalanta 4:2 Napoli.

Priča se da je nakon ovog poraza Gatuzo pred otkazom u Napoliju..