Atletiko Mineiro pokazao zašto je šampion (VIDEO)

U derbi meču 13. kola brazilske Serije A, Atletiko Mineiro je u Belo Orizonteu savladao Flamengo rezultatom 2:0.

Oba tima loše su otvorila tekući šampionat, a Mineiro se prije ovog meča nalazio u lošoj formu pošto nije ostvario pobjedu na prethodna četiri meča.

Ipak, prethodne noći je “Galo” odigrao šampionski i rutinski je savladao goste iz Rija.

Atletiko je do vođstva stigao u 35. minutu. Eduardo Vargas je šutirao, lopta se odbila do Naća Fernandesa koji je lako sproveo u mrežu.

“Mengao” je u nastavku napadao, u želji da dođe do poravnanja, ali je sve to bilo jalovo.

Konačan rezultat postavio je Ademir u 85. minutu. Hulk je odradio praktično čitav posao, asistirao za Ademira koji je lako savladao Alvesa.