Bajern
Fudbaleri Bajern Minhena lako su izašli na kraj sa Štutgartom, savladavši ih sa 4:0, u 26. kolu Bundeslige.

Bajern je ubjedljivo slavio uprkos tome što je već u 12. minutu ostao sa igračem manje.

Crveni karton zbog grubog starta dobio je Entoni Dejvis, ali ni to nije poboglo gostima da izbjegnu debakl na Alijanc areni.

Bajern je meč riješio već do poluvrmena pošto je trostruki strijelac bio je Robert Levandovski, dok je pogodak još postigao Serž Gnabri.

Bajern je prvi na tabeli sa 61 bodom, dok Štutgart ima 36 i zauzima osmo mjesto u njemačkom prvenstvu.

Keln i Borusija Dortmund igrali su neriješeno 2:2.

Erling adoveo je Borusiju u vođstvo u trećem minutu, ali su domaći preokrenuli golovima Ondreja Dude iz penala u 35. i Ismaila Jakobsa u 65.

Bod gostima donio je Haland svojim drugim golom u 90. minutu.

Borusija na tabeli Bundeslige zauzima peto mjesto sa 43 boda, dok je Keln na 14. mjestu sa 23 bodova.

Volfsburg je sa 2:1 savladao Verder u Bremenu.

Ajntraht iz Frankfurta je na svom terenu savladao Union Berlin sa 5:2.