Bajo Pivljanin lider 1.FSL
Odigrane su utakmice 14. kola 1. FSL Crne Gore. Bajo Pivljanin drži lidersku poziciju, Titograd četiri boda manje ali i utakmicu manje.

U Sportskom centru u Nikšiću KMF Onogošt savladao je Cattaro 2019 rezultatom 4:2. Nikšićani su do samog kraja utakmice imali prednost od 3:0 golovima Perovića, Markovića i Kosovića ali je neizvjesnost vratio Spalević sa dva brza gola za goste, da bi sve u posljednoj minuti riješio Drobnjak za KMF Onogošt.

Studentski dom došao je do jako bitne pobjede na gostovanju KMF Brskovo, istim rezultatom kao u meču između Onogošta i Cattara 2019. “Studenti” su rano poveli golom Konatara a do kraja meča su se u listu strijelaca upisali Čolović i Gojačanin. Za domaći tim golove su postigli Minić i Bulatović.

Jako zanimljiv meč odigrali su KMF Nikšić i KMF Ulcinj, viđeno je čak 10 golova a u goleadi se bolje snašao domaćin. Ulcinjani su poveli u 10. minutu ali je reakcija Nikšićana bila munjevita pa su do 33. minuta postigli tri gola i imali sigurnu prednost. Ipak, KMF Ulcinj je uspio da poravna rezultat golovima Molabećirovića i Ficića da bi sa dva gola Jakovljević donio novu prednost KMF Nikšiću. Konačnih 6:4 u 40. minutu postavili su Perošević za domaća i Ficić za Ulcinj.

Lider Bajo Pivljanin je furioznom igrom u drugom poluvremenu razbio “fenjeraša” Gorštak koji je neizvjesnost držao samo u prvom dijelu. Golove za goste postigli su Radonjić, Vuletić, Šušić i Ćalasan dok su za Gorštak pogađali Labović i Milošević.

U posljednjem duelu KMF Pruška je slavila protiv posljednjeplasirane ekipe Mirabile moda rezultatom 1:3.