Balša Popović još jedan od potencijalnih golmana Partizana

Mladi crnogorski , 21-godišnji Balša Popović se ovih dana nalazi na probi u Partizanu.

On je danas nastupio u trening-utakmici između Partizana i Teleoptika, branio je po poluvrijeme za obije ekipe, a sjajan posao je uradio u drugom poluvremenu kada je odličnim intervencijama spriječio teži poraz ”Optičara” od konačnih 4:1.

Popović je mladi reprezentativac Crne Gore, a na probu u Partizan je došao iz Grblja.

Nekadašnji golman Partizana Đorđe Pantić imao je lijepe riječi za mladog kolegu.

”Istina je, Popović je bio veoma dobar na današnjem meču, ostavio je pozitivan utisak. To je profil golmana kakav bi sigurno u perspektivi odgovarao Partizanu. Dobro je građen, ima dobru visinu i hitrinu koja to prati.” rekao je Pantić i dodao:

Odluka je, naravno, na stručnom štabu prvog tima, treneru Aleksandru Stanojeviću i treneru golmana Nemanji Jovšiću, čiji će sud biti konačan.”

Pitanje je ko će ostati i naredne sezone, mada treba očekivati i produženja, pogotovo kada je Balša Popović u pitanju, a i Stevanović je nedavno izrazio želju da ostane u Partizanu do kraja karijere.