Barsa se osvetila Bilbau za eliminaciju iz kupa!

Barsa se večeras osvetia Baskijcima za eliminaciju iz kupa, a Leo Mesi je postigao sjajan gol iz slobodnog udarca.

Mesi je u prvom poluvremenu odigrao sjajno, imao čak tri šuta u okvir gola protivnika. Prvi put je golman Bilbaa bio siguran, drugi je otišao tik preko prečke, dok je treći Mesi pretvorio u maestralan gol iz slobodnog udarca.

U drugom poluvremenu Bilbao se pokazao dosta bolje i stigli su do izjednačenja autogolom Albe.

Unai je odlično branio ovaj meč, i na kratko spasio Bilbao kada je u 58. minutu odbranio dobar šut Pjanića.

Barsa je u poslednjem kvartalu meča ponovo pojačala ritam, te su ponovo poveli kada je Mingez proigrao Grižmana koji je pogađa za 2:1 i nova tri boda Barselone.