Marselo Bijelsa Lids
Marselo Bijelsa / Twitter
Marselo Bijelsa pravi odlične rezultate sa Lidsom, a ove nedelje zaslužan je za veliko iznenađenje u 21. kolu Premijer lige.

Prošlosezonski član Čempionšipa čiji je trener Marselo Bijelsa, na King Pauer stadionu, šokirao je Lester i pobijedio je rezulatom 3:1.

Fantastičan posao odradio je najbolji strijelac ekipe i jedan od najboljih strijelacaca lige, Patrik Bamford koji je meč završio sa golom i dvije asistencije.

Nije djelovalo da će Lester imati problema pošto je do prednosti stigao već u 13. minutu golom Barnsa.

Ali, Stjuart Dalas, štoper Lidsa, postigao je četvrti gol u sezoni i rezultat je već u 15. minutu bio 1:1.

Do potpunog preokreta, Lids je stigao u 70. minutu golom pomenutog Bamforda, a konačan rezultat postavio je Harison u 84. minutu.

“Lisice” su propustile priliku da prestignu Mančester junajted i domognu se drugog mjesta, dok je Lids stabilan na sredini tabele sa 29 bodova.