Bijelsa razočaran nakon ispadanja 3. kolu FA Kupa

Menadžer Lidsa Marselo Bijelsa istako je kako je razočaran nakon ispadanja od četvrtoligaša Kroulija u 3. kolu FA kupa.

Fudbaleri Lidsa su poraženi vrlo ubjedljivo na gostovanju Krouliju u 3. kolu FA kupa, rezultatom 3:0.

-Nismo bili organizovani kada smo napadali. Imali smo veliki posjed, ali nismo znali šta ćemo sa loptom. U prvom poluvremenu smo bili mnogo bolji od rivala, igralo se onako kako smo željeli, čak iako nismo stvorili velike šanse- izjavio je Marselo Bijelsa.

Četvrtoligaš je sva tri pogotka postigao u drugom poluvremenu, što je razbjesnjelo argentinskog trenera.

-U drugom poluvremenu je bilo obrnuto, oni su igrali onako kako su željeli i stvarali su šanse iz koji su postigli golove. Tužni smo, ovo je veliko razočaranje za nas. Nisu nas iznenadili, znamo karakteristike njihovih igrača, baš kao što znamo od svih drugih protivnika- dodao je Marselo Bijelsa.