Borusija pala u Leverkuzenu!

Borusija Dormtund je poražena rezultatom 1:2 od ekipa Bajera iz Leverkuzena čime su fudbaleri Bajera prekinuli niz od četiri uzastopna kiksa na domaćem terenu.

Bajer Leverkuzen je u okviru 17. kola Bundeslige na svom terenu savladao Borusiju iz Dortmundhttps://meridianbetsport.me/fudbal/bundesliga-utorak-derbi-leverkuzen-dortmund/a rezultatom 2:1, a domaći su na terenu od samog starta pokazali da više žele pobjedu od gostiju.

Nagrada za takav pristup od početka utakmice stigla je već u 14. minutu kada je Musa Dijabi doveo svoju ekipu u vođstvo. Asistent je bio Leo Baili.

Bajer je na poluvrijeme otišao sa jednim golom prednosti, a u drugo poluvrijeme se ušlo nešto mirnije. Izjednačenje za goste dolazi u 67. minutu kada je Julijan Brandt pogodio i Borusija Dortmund stiže do izjednačenja.

Gol za pobjedu Bajera postigao je Vric čime je vratio na pobjedničke staze svoj klub posle duže vremena.