Bruka Partizana u Sremskoj Mitrovici

0
6
Partizan
Nakon osam uzastopnih finala Kupa Srbije, fudbaleri Partizana eliminisani su već na startu najmasovnijeg fudbalskog takmičenja u Srbiji.

“Crno-bijeli” su danas, u Sremskoj Mitrovici, eliminisani od Radničkom i to nakon penala, ukupnim rezultatom 3:1.

Gordan Petrić je na teren izveo izuzetno jak sastav koji je, ipak, odigrao sramotnu utakmicu.

Jeste Partizan vodio golom Andradea u 18. minutu, ali daleko od toga da je bio na očekivanom nivou protiv 13. ekipe drugog ranga srpskog fudbala.

Radnički je igrao hrabro protiv velikog favorita a golom Marinkovića u 92. minutu uspio je da izbori penale.

Kako je Partizan igrao tokom 90 minuta, tako je šutiro i penale.

Niko nije mogao da pogodio iz tabora “crno-bijelih”, promašivali su Gomeš, Živković, Urošević i Andrade, dok su domaćin dva puta pogodili (Spasojević, Petrović), što im je bilo dovoljno za senzacionalan plasman u drugo kolo Kupa…