bruno fernandeš Pol Skols
bruno fernandeš
Kakva forma Bruna Fernaneša!

Mančester junajted nije uspio da savlada Lester danas u gostima, iako je izgledalo da će četa Olea Gunara Solskjera uspjeti da osvoji nova tri boda.

Na kraju, posle veoma uzbudljive završnice bilo je 2:2, a sjajni Bruno Fernandeš je učestvovao kod oba gola, on je prvo asistirao Rašfordu u 23. minutu, a potom u 79. minutu i sam savladao Šmajhela.

U jednoj kalenarskoj godini Portugalac je oborio rekord Premijer lige kada se radi o konkretnom učinku igrača sredine terena (golovi i asistencije).

Danas je Bruno Fernandeš koji ima 30 asistencija u 2020. godini. pretekao dosadašnjeg rekordera Frenka Lamparda sa 29 asistencija i golova tokom 2009. godine u PL.

Portugalac je stigao u Junajted početkom godine u transferu koji može narasti čak i do 80 miliona eura ukoliko ispuni određene klauzule, a kako je krenuo sva je prilika da će se Sporting obogatiti.