Budućnost slavila protiv Jezera
Budućnost FB
Dominacija “plavo-bijelih” traje i dalje, sigurna pobjeda u 26. kolu protiv Jezera u Beranama 1:2, golove je postigao tandem Božović – Ivanović.

Šampion je rano došao do prednosti na Gradskom stadionu u Beranama, već u 5. minutu igre pogodio je Igor Ivanović i najavio 21 pobjedu svog tima u tekućem prvenstvu. Već tada se moglo naslutiti da će lider popraviti rekord i produžiti seriju neporaženosti koja sada traje 23 meča.

Do kraja poluvremena, Petar Grbić je izborio penal za šampiona pa je najbolji strijelac ekipe, Draško Božović, duplirao prednost i došao do svog 11 gola ove sezone.

Radoš Dedić je isključen početkom drugog poluvremena pa je Jezero ostalo sa deset igrača. Ipak, kakvu takvu neizvjesnost vratio je rezervisa Edis Redžepagić golom u 80. minutu.

Pobjeda Budućnosti se nije dovela u pitanje, gosti su lako priveli utakmicu kraju i slavili na nezgodnom gostovanju ekipi Jezera.