PRAVA BUDUĆNOST: "Plavi" pregazili Jedinstvo, Dečić i Arsenal remizirali

Odigrana još dva meča 25. kola Meridianbet 1. CFL – Budućnost preslišala fudbalere Jedinstva sa ubjedljivih 4:0, Dečić i tivatski Arsenal odigrali 0:0

Četiri gola postigla je Sutjeska u trijumfu nad Rudarom u Pljevljima (1:4), istom mjerom odmah je odgovorila Budućnost protiv Jedinstva u Podgorici – 4:0.

Sekulić i Đuričković postigli su golove u prvom poluvremenu, a u nastavku su mrežu Bjelopoljaca napunili Grbić i Ražnatović vrlo efektnim golovima.

Bilo je to jedno od najboljih izdanja “plavih” u tekućoj sezoni i drže korak za aktuelnim šampionom – Sutjeska ima dva boda prednosti, ali i meč više.

Na Starom aerodromu bez pobjednika, odnosno bez golova u okršaju Dečića i Arsenala.

Kolo će biti kompletirano sjutra utakmicom u Danilovgradu između Iskre i Jezera.