čelsi lids
Čelsi je večeras na svom terenu preokretom savladao ekipu Lidsa rezultatom 3:1 i izbio na vrh tabele.

Plavci su u okviru 11. kola Premier lige savladali ekipu Lidsa, i tako iza sebe ostavilii Totenhem i Liverpul koji imaju po bod manje od Čelsija ali i jednu utakmicu manje.

Utakmica nije najbolje počela za izabranike Lamparda, već u 4. minutu Bamford je na asistenciju Filipsa pogodio za 0:1 a to je ispostaviće se bio jedini pogodak za gostujuću ekipu, Žiru je u 27. minutu na asistenciju Džejmsa Rodrigeza pogodio za izjednačenje i postavio konačan rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu je Lampardova ekipa bila konkretnija, a u 61. minutu su preko Zume prvi put poveli na utakmici, da bi u poslednjim sekundama meča Pulišić povećao prednost domaće ekipe za konačnih 3:1.