Crna Gora
Crna Gora je upisala treći trijumf u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo. ”Sokoli” su večeras, u sedmom kolu, savladali Gibraltar u gostima – 3:0.

Nije tim Miodraga Radulovića imao problema protiv autsajdera u grupi kojeg je još jednom, nakon marta (4:1), uspio da savlada.

Crna Gora je već u sedmom minutu stigla do prednosti što je značajno olakšalo posao našim momcima, a strijelac je bio Adam Marušić.

Dominirali su ”sokoli” i nakon vodećeg gola, a ofanzivna igra još jednom se isplatila u finišu prvog poluvremena, kada je Bećiraj sa 11 metara bio siguran. Prethodno je golman domaćih faulirao Mugošu, koji je nakon tog starta morao da izađe iz igre.

Crna Gora je bila i u nastavku bolji rival. Istina, naši su značajno spustili ritam meča, ali su i pored toga uspjeli da postignu još jedan gol.

Hakšabanović je centrirao, a Bećiraj je svojim drugim golom postavio konačan rezultat.

”Sokoli” će kvalifikacije nastaviti u ponedjeljak, gostovanjem Norveškoj.