Crvena zvezda je prijavila 23 igrača koja će imati pravo nastupa u ovogodišnjoj Ligi šampiona, a na njemu se nalaze i tri pojačanja koja su posljednjeg dana prelaznog roka stigla na stadion “Rajko Mitić”.
REGISTRUJTE SE PREKO PROMO KODA SPORT i odmah nakon toga na vaš korisnički nalog će biti uplaćeno 30 eura BONUSA.
Crveno-bijeli su za vezistu Olimpijakosa Hvanga In Boma i napadača Adana Demirspora Šerifa Ndiajea izdvojili 10 miliona eura, a uz njih na jednogodišnju pozajmicu je stigao i defanzivac Bazela Naser Điga.
Sva tri igrača licencirana su za najkvalitetnije evropsko klupsko takmičenje, a osim njih trener Barak Bahar odlučio se da na sljedećih 20 igrača:
Omri Glazer, Zoran Popović, Nikola Vasiljević, Miloš Degenek, Aleksandar Dragović, Uroš Spajić, Nemanja Milunović, Srđan Mijailović, Milan Rodić, Marko Stamenić, Kings Kangva, Gelor Kanga, Mirko Ivanić, Osman Bukari, Uroš Kabić, Aleksandar Katai, Stefan Mitrović, Vladimir Lučić, Žan-Filip Kraso i Piter Olajinka.
Crvena zvezda je ove godine u grupi zajedno sa Lajpcigom, Mančester sitijem i Jang Bojsom.
Prvi meč crveno-bijeli će odigrati 19. septembra na “Etihadu” protiv Mančester sitija.
Pročitajte i ovo:
Riki
Preteska ih je grupa zapala… bez ako se ne desi neko cudo
Jovan
Svako malo dovode nove igrače željne pobjeda i dokazivanja.