Zvezda
Crvena zvezda upisala je trijumf na neugodnom gostovanju u Subotici. Aktuelni šampion Srbije savladao je Spartak sa 3:1.

Zvezda je stigla do sedam osvojenih bodova i trenutno je prva na tabeli, ali sa utakmicom više od većine konkurenata.

Beograđani su već u petom minutu stigli do gola a strijelac je bio Marko Ivanić.

Spartak se nije predavao i par puta je zaprijetio prije nego što je u 25. minutu izjednačio. Zapravo, trebalo bi domaći da budu zahvalni Radovanu Pankovu koji je očajno reagovao na oštar centaršut Nikole Srećkovića i zakucao je loptu u sopstvenu mrežu.

Ipak, fudbaleri Zvezde postavili su veoma brzo stvari na željeno mjesto.

Ben je u 39. minutu vratio prednost gostima, dok je konačan rezultat postavio Nikola Krstović u posljednjem minutu meča.