Zvezda
Izvor: Twitter
Zvezda je odličnom igrom savladali IMT.

Crveno-beli su pitanje pobjednika riješili u prvom poluvremenu sa tri gola. Tim Dejana Stankovića poveo je u četvrtom minutu posle lijepe kombinacije koju je do kraja izveo Falćineli.

Već u 10. minutu domaćini su postigli još jedan gol koji je postigao Katai iz slobodnog udarca.

IMT je imao mogućnost da smanji razliku posle 16 minuta koju nisu iskoristili, ali je zato Falko samo četiri minuta nakon toga postigao gol i time svom timu donio rezultat od 3:0.

U drugom poluvremenu je Zvezda takođe imala dominaciju, a šanse za bolji rezultat su propustili Katai i Falinćeli.

Na samom finišu ITM je imao još dva solidna pokušaja ali je rezultat ipak ostao isti.

Pored Partizana, Vojvodine i Radničkog u polufinalu Kupa Srbije igraće i Crvena Zvezda.