Dalić
Twitter: Dalić
Zlatko Dalić, selektor reprezentacije Hrvatske, čestitao je Slovencima na zasluženoj pobjedi.

Njegova ekipa je odigrala poprilično loše, bezidejno, pa je na kraju rezultat od 1:0 i prihvatljiv.

Svjestan je i sam selektor Hrvatske da nešto ne štima.

“Nismo bili konkretni, nije bilo dobro. Nismo išli u dubinu i tražili smo igru okolo. Nemam šta da kažem, bilo je jako loše, osim prvih petnaest minuta”, kazao je Dalić.

Upravo u 15. minutu Slovenci su poveli golom Sandija Lovrića i do kraja utakmice su održali prednost.

To je inače i treći vezani poraz Hrvata, a nevjerovatan je podatak da od sredine 2019. godine nisu uspjeli da sačuvaju svoju mrežu.

Iduću utakmicu igraju protiv uslovno rečeno lakšeg protivnika, jer na svom terenu dočekuju Kipar.

“Loše je bilo puno toga u igri naše reprezentacije, ali moramo ovo zaboraviti. Vidjećemo u kakvom ćemo biti stanju, moraćemo napraviti neke promjene. Nećemo pognuti glavu, zaboravićemo ovo i idemo dalje”, poručio je hrvatski selektor.