Dečić nadigrao ekipu Zete

Ekipa Dečić iz Tuza savladala je ekipu Zete na današnjem prijateljskom meču koji se igrao u Tuzima.

Naime, danas je odigran prijateljski meč između Dečića i Zete koji je ujedno bio i pripremni meč za ekipu iz Tuza pred njih večerašnji odlazak na pripreme za Antaliju.

Prvo poluvrijeme utakmice završeno je bez golova, dok je u drugom poluvremenu ekipa Zete, koja je inače posljednjeplasirana ekipa na tabeli, povela golom Radusinovića, ali je njihovo vođstvo kratko trajalo jer je ubrzo nakon toga, Janketića uspio postići gol iz penala, za ekipu iz Tuza, a nakon njega gol je, u regularnom toku utakmice, uspio postići i Pavićević (FK Dečić) te se rezultat meča preokrenuo u svega tri minuta i to u korist ekipe iz Tuza, koji su na kraju utakmice slavili rezultatom 2:1.

Fudbalere Dečića, koji večeras putuju za Tursku, u Antaliji na pripremam čekaju dosta teži rivali, a to su: njemački Koblenc (28. januar), ruski Nižnji Novgorod (30. januar), Pelikani iz Šri Lanke (2. februar), ukrajinski Dnjepar (4. februar) i ruski Orenburg (8. februar).