10
Dečić
Fudbaleri Dečića savladali su u Nikšiću ekipu Sutjeske u meču 33. kola Telekom Prve CFL.

Tuzani su pružili sjajnu partiju protiv novog šampiona čime su još jednom potvrdili da su najprijatnije iznenađenje ovogodišnjeg šampionata.

Sutjeska je povela u 17. minutu preko Meldina Dreškovića, ali je svega tri minuta potom Robert Đeljaj poravnao rezultat.

Pobjedu Dečiću donio je Radule Živković fantastičnim pogotkom u 51. minutu.

Veliki korak ka plasmanu u Evropu (ukoliko dobije licencu) napravila je Iskra koja je bila bolja od Petrovca u gostima – 4:0.

Danilovgrađani su do trijumfa stigli golovima Petra Pavlićevića u 5, Balše Sekulića u 47. i 56. te Bogdana Obradovića u 53. minutu.

Goleada je viđena u Golubovcima u duelu Zete i Budućnosti, a pobjednika nije bilo – 2:2.

Zeta je povela golom Vukčevića u 22. minutu, ali su Raspoović u 31. i Ivanović u 33. minutu preokrenuli.

Važan bod za Golubovčane donio je Aleksa Maraš u 48. minutu.

Pobjedu je ostvarilo Jezero protiv Podgorice na “DG Areni” – 1:0.