Depaj
Facebook: Depaj
Memfis Depaj je još jednom pokazao zašto je tokom prelaznog roka bio velika želja Barselone.

Holandski fudbaler je bio najzaslužniji za dobru igru Liona u derbiju sa Monakom. “Lavovi” su ubjedljivo slavili protiv “kneževa” sa čak 4:1, a upravo je Depaj prvi načeo gol ekipe sa Azurne obale.

Nakon postignutog gola, Depaj je zavrnuo dres ispod koje je imao poruku za svog saigrača iz reprezentacije Holandije, Virdžila Dajka.

“Virdžile, ostani jak moj brate” pisalo je na majici.

Van Dajk je doživio tešku povredu protiv Evertona i čeka ga najmanje osam mjeseci pauze.

Za ekipu Monaka, od prvog minuta igrao je naš Stefan Jovetić, ali ga je trener Niko Kovač zamijenio u drugom poluvremenu.

Lion je ovom pobjedom zauzeo šesto mejsto sa 13 bodova, dok je Monako 12. sa osvojenih 11.