Amplitudo Arsenal Jedinstvo
Amplitudo 2.CFL
Danas su odigrane utakmice 23. kola Amplitudo 2.CFL. Vodeći timovi, Jedinstvo i Arsenal, slavili su nakon preokreta protiv Grblja, odnosno Mladosti DG, pobjede Bokelja i Berana, Titograd neporažen na “Zlatici”.

Fudbaleri Jedinstva zadržali su prednost od sedam bodova, uz utakmicu više, u odnosu na drugoplasirani Arsenal. Bjelopoljci su savladali Grbalj sa 1:2 nakon preokreta a Arsenal je uspio da nadoknadi dva gola minusa protiv Mladosti DG i zadrži korak za liderom.

Veliki preokret Jedinstva potpisao je najbolji strijelac lige, Žarko Korać, golovima u 43. i 77. minutu. Prednost “trikolorima” donio je Slobodan Babić u 13. minutu.

Spektakl i goleada u Tivtu, na kraju veliki preokret Arsenala za pobjedu koja ih je ostavila “za petama” u odnosu na vodeće Jedinstvo. Siniša Stanisavić i japanski internacionalac Harada donijeli su veliku prednost Mladosti ali je domaćin već do poluvremena izjednačio preko Manojlovića i Muhovića. Totalni preokreta priredio je Muhović još jednim golom u 84. minutu.

Berane je na domaćem terenu savladalo Igalo 1:0, a jedini gol postigao je Vuk Vulević poslije pola sata igre prelijepim golom iz slobodnog udarca.

Duel na “Zlatici” između Koma i Titograda završen je rezultatom 1:1, dok je Bokelj slavio na gostovanju protiv Cetinja 0:2.