Bez golova u Skadru
FSCG
U-20 selekcija Crne Gore odigrala je još jedan prijateljski meč sa Albanijom, ovogo puta u Skadru. Iako su u većem dijelu meča bili bolji protivnik, nisu uspjeli da dođu do gola pa je utakmica završena 0:0.

Naša selekcija je kontrolisala igru u prvom poluvremenu, stvorila veliki broj šansi i po svemu prikazanom zaslužila da postigne gol. Selektor Slobodan Drašković ističe da je zadovoljan igrom svojih izabranika ali da ostaje žal što nismo zabilježili i drugu pobjedu protiv istog rivala:

– Vidjelo se da je prisutan umor, ali smo ipak trebali da riješimo utakmicu u prvom poluvremenu, kada smo imali dosta šansi. U nastavku je pao ritam, pa nijesmo uspjeli da napravimo nešto više. Ipak, možemo biti zadovoljni viđenim u dvije utakmice sa Albanijom, istakao je Drašković.

Ređale su se šanse u prvom poluvremenu na stadionu “Ljoro Borići“, prvo je Striković loše reagovao da bi Matija Krivokapić iz izgledne situacije šutirao preko gola. Striković i Boričić imali su još po jednu šansu do poluvremena ali sve to nije bilo dovoljno da dođemo do gola.

U nastavku, ritam igre je opao pa je i Albanija došla do svoje igre i u finišu stvorila dvije dobre situacije koje nisu rezultirale golom

ALBANIJA – CRNA GORA 0:0