Futsal I liga: KMF Brskovo slavio u derbiju u preuzeo prvo mjesto

Za vikend su odigrane četiri utakmice I Futsal lige Crne Gore. KMF Brskovo slavio je u derbiju protiv ekipe Bajo Pivljanin sa 3:2 i tako preuzeo lidersku poziciju.

Odlično prvo poluvrijeme u derbiju kola protiv ekipe Bajo Pivljanin donijelo je veliki trijumf i prvo mjesto KMF Brskovo. Domaćin je u Mojkovcu dominirao u prvih 20. minuta, došao do tri gola prednosti preko Radulovića, Bojovića i Radonjića i utabao put do pobjede. Ipak, gosti su se “probudili” u drugom dijelu i preko Đurkovića i Ristića smanjili rezultat ali nisu uspjeli da naprave preokret.

Onogošt je slavio na gostovanju ekipi Gorštaka u Kolašinu sa 1:2 dok su u nedjelju odigrana dva duela. Cattaro 2019 je slavio protiv Zore sa 5:7 dok je Ulcinj ubjedljivo slavio protiv Dolciniuma 6:1.

Do kompletiranja kola ostala su još dva duela, Titograd bi eventualnom pobjedom protiv “studenata” preuzeo lidersku poziciju dok će se u SC Verde sastati Mirabile Moda i KMF Pruška.