Sokoli prijateljskom Mađarske
FSCG
Mlađa omladinska selekcija Crne Gore poražena je i u revanšu od selekcije Mađarske, ovog puta rezultatom 2:1.

Veoma dobra igra naše selekcije nije nagrađena dobrim rezultatom ni u drugom prijateljskom meču u Čakvaru. “Sokoli” su praktično tokom čitave utakmice diktirali tempo i bili bolji protivnik ali su već od drugog minuta imali gol zaostatka, nakon greške našeg prvog golmana Nemanje Carevića.

Ipak, naša selekcija je brzo našla igru i stvorila više dobrih šansi. Prvo je Đorđe Pešukić pogodio prečku, da bi u 26. minutu Juković i Carević propusili dvije izgledne prilike za postizanje gola. Nagrada za dobru igru stigla je u u 38. minutu Jukovića koji je odlično prihvatio loptu i poravnao rezultat.

Preokret je mogao biti kompletiran u 64. minutu, međutim, Dragoljub Radoman je pogodio stativu udarcem sa petnaestak metara iskosa. Kazna za promašaje stigla je u 78. minutu preko Armina Sijarta.