Sutjeska Pljevljima najinteresantnije
FB: Sutjeska
Po izuzetno teškom terenu stadiona pod Golubinjom, Rudar je uspio da uzme bod lideru i zaustavi pobjednički niz Nikšićana. Pogledajte najinteresantnije detalje sa utakmice u Pljevljima.

Nakon pobjeda nad Zetom i Jezerom u drugom dijelu šampionata, fudbaleri Sutjeske zaustavljeni su u Pljevljima. Po jako teškom terenu pod Golubinjom nije se očekivao dobar fudbal ali su oba tima pružila maksimum i malobrojne gledaoce obradovali sa dva gola.

“Plavi” su došli do prednosti u 26. minutu golom Vladimira Jovovića da bi konačnih 1:1 postavio Živković iz penala u poslednjem minutu prvog poluvremena.

Utakmica u Pljevljima počela je minutom ćutanja, u čast preminulog Jovana Joje Damjanovića, dugogodišnjeg igrača i kapitena Sutjeske.

Ovdje možete pogledati najinteresantnije detalje sa utakmice u Pljevljima.