Poraz Stevan ćele
FSCG
Omladinska selekcija Crne Gore poražena je i u drugom kolu od domaćina turnira “Stevan Ćele Vilotić” reprezentacije Srbije.

Nakon poraza u prvom kolu turnira u Srbiji od selekcije Mađarske 4:1, uslijedio je još jedan ubjedljiv poraz od domaćina Srbije. “Sokoli” nisu pružili pravi otpor pa su kažnjeni sa pet golova u mreži i sigurno je da ovakva dva rezultata ne mogu da raduju selektora Slobodana Draškovića.

Srbija je od starta pokazala klasu više u odnosu na naš tim koji je dopustio da već na poluvremenu ima tri gola zaostatka. Golove za “orlove” postigli su Vladimir Miletić, Jovan Mituiljikić i autogol našeg reprezentivca Ognjena Đinovića. Drugo poluvrijeme nije promijenilo sliku, domaći tim je postigao još dva gola preko Marka Lazetića i Srđana Hristića.

“Iako smo na ovaj turnir došli sa čak devet igrača koji su mlađe godište, to nije alibi za ovakav poraz. Potpuno zaslužena pobjeda Srbije, iskoristili su nadmoć koju su imali. Nama ostaje da se što bolje pripremimo za posljednji meč na turniru i ostavimo bolji utisak”, istakao je selektor.

Posljednji duel na turniru naša selekcija igraće protiv Azerbejdžana danas od 15:15h.

SRBIJA – CRNA GORA 5:0

Gradski stadion, Kula.

Sudija: Danilo Nikolić (Srbija).

Strijelci
1:0 – Miletić 17’, 2:0 – Đinović (ag) 21’, 3:0 – J. Mituiljikić 45'+1’, 4:0 – Lazetić 47’, 5:0 – Hristić 62’