Odigran zaostali meč Amplitudo 2.CFL, podjela bodova na "DG" areni

Fudbaleri Mladosti iz Donje Gorice i Koma podijelili su bodove u zaostalom meču 16. kola Amplitudo 2.CFL a po svemu prikazanom oba tima su mogla do sva tri boda.

Zanimljiva fudbalska predstava viđena je na “DG” areni u utakmici 16. kola Amplitudo 2.CFL, pogotovo u drugom poluvremenu kada su viđena oba gola na meču. U prvom dijelu nakon početnog odmjeravanja snaga uslijedio je miran dio igre pa se na pauzu otišlo sa 0:0.

Drugi dio donio je velika uzbuđenja. Prvo su domaći poveli preko Siniše Stanisavića početkom nastavka da bi rezultat poravao Bojan Golubović, nakon sjajnog prodora i asistencije Boža Osmajlića.

Gosti sa Zlatice su mogli i do sva tri boda ali je u 85. minutu upravo Osmajlić promašio penal.

Nakon današnje utakmice Mladost je 5. na tabeli sa 24 boda, dok je Kom na 7. poziciji sa tri boda manje.