futsal Onogošt Bajo Pivljanin Titograd
FSCG
Za vikend su odigrane utakmice 10. kola I futsal lige Crne Gore. Lider Titograd zaustavljen u Nikšiću, bez pobjednika u derbiju kola između ekipa Bajo Pivljanin i KMF Nikšić.

Derbi kola između ekipa Bajo Pivljanin i KMF Nikšić opravdao je očekivanja. Čak osam golova, atraktivan futsal i na kraju podjela bodova u Sportskom centru policijske Akademije u Danilovgradu. KMF Nikšić je na fenomenalan način otvorio utakmicu, poveli su gosti sa 0:3 ali je domaćin uspio da smanji do poluvremena na 1:3. U nastavku Bajo Pivljanin je uspio doći do remija u samoj završnici utakmice, u 35. i 39. minutu postigli su dva gola za konačnih 4:4.

Lider šampiona KMF Titograd poražen je na gostovanju Onogoštu u Nikšiću sa 4:3 pa je situacija na vrhu tabele itekako zakomplikovana, “romantičari” imaju svega bod prednosti u odnosu na KMF Brskovo i ekipu Baja Pivljanina.

Brskovo je u uvodnom meču 10. kola savladalo Studentski dom sa 3:4.