Futsal Titograd
FSCG
Za vikend su odigrane utakmice 9. kola I futsal lige Crne Gore. Šampion Titograd preuzeo lidersku poziciju, KMF Nikšić i Studentski dom podijelili bodove.

Šampion Titograd polako hvata ritam od prošle sezone i pruža sve bolje partije. Iako su “na papiru” romantičari bili favoriti protiv KMF Pruška, gosti su pružili značajan otpor. Domaćin je vodio sa 2:0 da bi u 28. minutu Pruška unijela neizvjesnost i smanjila na 2:1 ali je do kraja utakmice Titograd dodao gas i slavio sa 6:2.

KMF Nikšić i Studentski dom podijelili su bodove u 9. kolu I futsal lige. Nemanja Konatar je donio prednost “studentima” krajem prvog dijela da bi domaćin sa dva gola u 20. minutu preokrenuo rezultat, ipak, pred kraj utakmice Studentski dom je došao do vrijednog boda.

U meču Mirabile Mode i Cattara viđena je goleada u kojoj su se bolje snašli gosti i slavili sa 5:6.

Već u petak nastavlja se takmičenje, Studentski dom će na svom terenu dočekati KMF Brskovo.