Titograd vratio nadu
FSCG
Titograd je prekinuo niz od 13 vezanih neuspjeha, slavio protiv Dečića na Starom aerodromu 1:0 i vratio nadu u opstanak iako neće biti lak zadatak obezbijediti baraž.

“Romantičari” još uvijek nisu otpisani, posljednje kolo odlučiće ko će direktno ispasti iz Telekom 1.CFL nakon što je Titograd slavio protiv Dečića 1:0 a Petrovac izgubio od Zete 0:2. Loša serija rezultata ekipe sa Starog aerodroma praktično ih je zakucala za dno tabele ali će se ipak sve odlučiti u posljednjih 90. minuta gdje će Titograd tražiti pobjedu protiv Sutjeske u Nikšiću i čekati dobre vijesti iz Tuzi.

U prvom poluvremenu Dečić je dominirao, stvorio veliki broj šansi ali nije uspio da dođe do prednosti. Titograd je djelovao bez prave ideje ali sve se promijenilo u 48. minutu kada je napadač Mandić oduzeo loptu Nikoliću, ovaj ga faulirao kao posljednji igrač odbrane, a sudija Radovanović mu pokazao direktan crveni karton.

Gol vrijedan sva tri boda postigao je Marko Roganović nakon sjajnog prekida Brnovića. Do kraja utakmice, sa igračem više, Titograd je znao da sačuva prednost i vrati nadu u opstanak.

Dečić će u posljednjem kolu dočekati Petrovac ali će vjerovatno sve misli biti okrenute na finale Kupa protiv Budućnosti.