Dragović: Najbitnije je da Zvezda pobjeđuje na terenu, nije bitno ko igra!

Večeras je Crvena zvezda ubjedljivo savladala Kluž (4:0), a defanzivac crveno-bijelih Aleksandar Dragović istakao je da je atmosfera na stadionu “Rajko Mitić” bila posebna.

Zbog ovoga sam došao, ovakav ambijent… Dali smo dva gola iz prve dvije šanse, super smo ušli u igru. Ali, ovo je tek prvo poluvrijeme, oni nemaju sada šta da izgube i moramo da damo sve od sebe od prvog minuta u Rumuniji“, rekao je Dragović i dodao:

Svi defanzivci su fenomenalni. Najbitnije je da Zvezda pobjeđuje na terenu, nije bitno ko igra”, završio je on.

Sledeće nedelje igra se revanš meč u Rumuniji.