Drezga praktično otpisana
FSCG
Utakmicom između Drezge i Koma završen je prvi dio šampionata u Amplitudo 2.CFL. Drezga je praktično otpisana, Kom je preuzeo drugo mjesto pobjedom 1:3.

Odgođena utakmica zbog loših uslova između Drezge i Koma odigrana je za vikend a očekivano su do pobjede došli gosti koji su preuzeli drugo mjesto. Ekipa iz Pipera je praktično otpisana, svega 10 bodova u 19. utakmica je veliki neuspjeh s obzirom da za Drezgu igra nekoliko prekaljenih igrača poput Ivana Kneževića, Gorana Burzanovića, Mihaila Petrović – Njegoša.

Kom je poveo preko najboljeg strijelca i igrača, Vule Vujačić je postigao prvi od svoja dva gola u 23. minutu. Drezga je u sudijskoj nadoknadi poravnala rezulatat preko Gorana Burzanovića ali je to bilo sve od domaćina. Nastavak utakmica potpuno je pripao timu za Zlatice pa je novu prednost donio Nikola Vujošević u 74. minutu da bi Vule Vujačić postigao svoj 11 gol u 93. minutu.

Drezga neće imati lak zadatak, opstanak djeluje kao nemoguća misija, prva ekipa koja je u sigurnoj zoni ima devet bodova više. Kom može biti zadovoljan rezulatima u prvom dijelu šampionata, nakon ispadanja iz Prve lige uspjeli su da se konsoliduju i sigurno će do kraja biti glavni kandidati za promociju u viši rang takmičenja.

DREZGA: Vukčević, Spahić (od 67. Lazarević), Vujisić, Burzanović, Racković, Goranović, Kovačević (od 89. Mirković), Nakazava, Petrović, Zlatičanin, Knežević.

KOM: Novović, Radenović (od 85. Drašković), Bulatović, Vukčević (od 68. Dujović), Hot, Radulović, Rjosuke (od 46. Filipović), Đukić, Vujošević, Brnović, Vujačić.