Sudamerikana: Sao Paulo slavio na gostovanju

Finale Kopa Sudamerikana odigrano je u noći između četvrtka i petka, a ekipa Sao Paulo je na gostovanju slavio protiv Univesidad Katolike.

Oni su odnijeli pobjedu pri rezultatu 4:2.

Pobjednička ekipa je dobila tri crvena kartona, pa ih ni to nije spriječilo da nanesu poraz domaćoj ekipi.

Već u 15. minutu meča su poveli preko Reinalda koji je realizovao penal, da bi do kraja prvog poluvremena Lusijano postigao još dva pogotka.

Tokom drugog poluvremena domaća ekipa je ušla silovito u meč te su tako pokušali da spasu stvar i uspijeli su da smanje prednost u 47. minutu zahvaljujući Zampedri.

Naredni pogodak koji je postigla ekipa Sao Paula viđen je u 63. minutu preko Kaljerija.

Samo 10 minuta kasnije Rodrigo Nestor dobija direktan crveni karton i Brazilci ostaju sa devet igrača na terenu, a prije toga Igor Vinisijus je dobio drugi žuti karton i morao je da napusti teren.

Valensija je u 85. minutu meča postigao gol za konačnih 2:4, da bi nakon samo 2 minuta, Kaljeri dobio crveni karton.