Fiorentina razbila šampiona!

Fiorentina je konačno proradila! Prandelijev tim savladao je Juventus, u sred Torina, sa ubjedljivih 3:0.

Već u trećem minutu ”Viola” povela.
Vlahović je dobio loptu od Riberija, izbio je sam ispred golmana domaćih i na rutnski način ga savladao.

Novi problem za šampiona pojavio se u 18. minutu. Kvadrado je đonom udario u nogu Kastrovilija, a nakon asistencije iz VAR sobe dobio je crveni karton.

Fiorentina je kontrolisala dešavanja na terenu, Juve je pokušavao da uzvrati ali promjene rezultata do poluvremena nije bilo.

U nastavku, ”ljubičasti” mirnom igrom stižu do drugog gola. Igrao se 76. minut, a strijelac je bio Aleks Sandro, koji je nespretno reagovao, poslavši loptu u svoju mrežu.

Konačan udarac domaćinu zadao je Kaseres u 81. minutu, poslije dobrog pasa Biragija.