Torina
Torino - Kaljari / Twitter
Fudbaleri Torina pobijedili su na gostujućem terenu ekipu Kaljarija sa 0:1 (0:0), u utakmici 23. kola italijanske Serije A.

Torino je ovim trijumfom došao do veoma važna tri boda, kojim su stekli pet bodova prednosti u odnosu na Kaljari, koji se nalazi u zoni ispadanja.

U prvom poluvremenu je Kaljari bio bolji tim i stvarali su više šansi, ali nisu uspjeli da dobru igru materijalizuju pogotkom.

Drugih 45 minuta je proteklo u sporijem ritmu. Najbolju priliku propustio je Simone Zaza u 68. minutu, kada je odlično reagovao Alesio Kranjo.

Nedugo nakon toga, gol odluke postigao je Bremer posle kornera i donio važan trijumf “Bikovima”.

Srpski fudbaler Saša Lukić igrao je do 78. minuta, a u 26. je dobio žuti karton.

Ekipa Torina u narednom kolu dočekuje Sasuolo, dok Kaljari gostuje Krotoneu.