Fudbaleri Verone remizirali sa ekipom Đenove

Fudbaleri Verone remizirali su na gostujućem terenu sa ekipom Đenove – 2:2 (0:1), u utakmici 23. kola italijanske Serije A.

Verona je sada deveta na tabeli sa 34 boda, dok je Đenova 11. sa 26.

Odličan meč odigrao je 19-godišnji srpski fudbaler Ivan Ilić. Ilić je postigao vodeći gol za Veronu u 17. minutu. Barak je uputio dosta dobar cenatršut sa desne strane, a mladi vezista je sjajno zahvatio loptu i sa desetak metara je poslao u desni ugao gola golmana Perina.

Ilić je teren napustio u 82. minutu, a drugi srpski fudbaler, Darko Lazović, odigrao je svih 90 minuta za goste, dok je na drugoj strani Ivan Radovanović takođe igrao cijeli meč za domaće.

Drugo poluvrijeme donijelo je još više uzbuđenja.

Izjednačenje Đenovi donio je Eldor Shomurodov u 48. minutu.

Verona do nove prednosti dolazi zahvaljujući Faraoniju u 61. minutu.

I taman kada je izgledalo da će Verona doći do nova tri boda, uslijedio je šok u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Hrvatski fudbaler Milan Badelj poravnjava rezultat u poslednjim trenucima utakmice.

Ekipa Verone u narednom kolu dočekuje Juventus, dok Đenova gostuje Interu.