Fudbalerke Crne Gore poražene od Rusije

Ženska fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je od Rusije u gostima sa 5:0, u utakmici druge runde kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

Nakon istorijske pobjede nad Bosnom i Hercegovinom, naše djevojke nijesu imale snage da namuče velikog favorita.

Dobar otpor naše fudbalerke pružile su u prvom poluvremenu koje je Rusija golom Korovkine riješila u svoju korist.

U nastavku je kvalitet domaće reprezentacije došao do izražaja. Smirnova je postigla het-trik, a upisala se i Pantuhina.

Crna Gora će nastaviti kvalifikacije u oktorbru, duelima protiv Azerbejdžana i Danske na svom terenu.