POGOĐEN TIP DANA: Galatasaraj je novi šampion Turske!

Fudbaleri turskog Galatasaraja savladali su Ankaragucu rezultatom 4:1 i tako kolo prije kraja obezbijedili novu titulu šampiona Turske, a pogodođen je današnji predlog u kategoriji Tipovanje.

Zahvaljujući ubjedljivoj pobjedi Ankari, fudbaleri Galatasaraja će posljednje kolo i derbi protiv Fenerbahčea dočekati u slavljeničkoj atmosferi.

Mauro Ikardi je doveo ekipu Okana Buruka u vođstvo već u sedmom minutu, da bi devet minuta kasnije Milton pogodio na drugoj strani i vratio neizvjesnost kada je borba za titulu u pitanju.

Ipak u 38. minutu, nekadašnji napadač Intera i Pari Sen Žermena postiže 21. gol u sezoni i donosi prednost gostima.

Novu 23. titulu šampiona Turske potvrdili su Burak Jilmaz i Serhio Oliverira golovima u 73. i 78. minutu.

Posljednje 35. kolo “lavovi” iz Istanbula će igrati na “Turk Telekom areni” protiv prvog pratioca Fenerbahčea kada će pred svojim navijačima imati priliku da proslavi titulu.