Rudar slavio u Pljevljima
FB: Rudar
Najviše golova u 20. kolu Telekom 1. CFL postignuto je u Pljevljima, gdje je Rudar sa 4:2 savladao Titograd.

U direktnom duelu dva tima koja se bore za opstanak u ligi, Rudar je odigrao sjajan meč i nadigrao Titograd ostavivši klubu sa Starog aerodroma brige. Čak pet golova postignuto je u prvom poluvremenu, Pljevljaci su poveli već u 3. minutu golom Miloša Zečevića ali je Miloš Brnović donio izjednačenje svom klubu u 11. minutu.

Ostatak meča u Pljevljima je pripao domaćinu koji je postigao tri gola do kraja meča i potpuno kontrolisao utakmicu. Predrag Kašćelan je donio novu prednost, da bi Vuk Striković svojim novim golom uvećao prednost svog tima na 3:1. Do kraja meča Merdović je postigao još jedan gol za “rudare” a gosti su uspjeli samo da smanje rezultat u 49. minutu, novim golom Miloša Brnovića.

Ovom pobjedom Rudar je pobjegao opasnoj zoni i iskoristio poraz Jezera dok je Titogradu opstanak sve dalji – 8 bodova.