Gros: Imali smo šanse i iskoristili smo ih

0
13
gros
Squawka/twitter
Njemački fudbaler Paskal Gros koji nastupa za Brajton nije krio oduševljenje nakon ostvarene pobjede na Old Trafordu.

Ovaj vezni fudbaler je dodao da bi takođe volio da postiže golove i protiv drugih ekipa, a ne samo protiv Mančester Junajteda.

Njegov tim je slavio pri rezultatu 2:1, a oba pogotka je upisao upravo Gros, u 30. i u 39. minutu, dok je gol za Junajted postigao fudbaler Brajtona Aleksis Mekalister, autogolom u 68. minutu.

Ne možemo tražiti više od ovoga. Tri boda na gostovanju protiv Mančester junajteda. Ovo je velika pobjeda za nas. Volio bih da postignem više golova protiv drugih ekipa, ali uvijek ih postižem protiv Mančester junajteda. Ne znam zašto“, rekao je Gros.

Podsjetimo se da je Njemac do sada upisao šest golova u Premijer ligi protiv Junajteda, dvostruko više nego protiv bilo koje druge ekipe.

Igrali smo zaista dobro. Imali smo dobar plan igre i držali smo ga se. Imali smo šanse i iskoristili smo ih“, naveo je Njemac.