0
10
hajduk
HNK Hajduk Split/twitter
Fudbaleri Hajduka iz Splita odnijeli su pobjedu na sinoćnjoj utakmici nakon preokreta nad ekipom Vitorij Gimaraeš rezultatom 3:1 (0:0).

Splićani su na prepunom stadionu “Poljud” uspijeli da u drugom poluvremenu preokrenu meč u svoju korist, dok je u prvom viđen prilično slab fudbal.

Hajduk je na startu drugog dijela krenuo u dosta ozbiljnije da igra fudbal, međutim u 61. minutu kažnjeni su golom Miguel Mara koji je u kontri sjajno zatresao mrežu sa oko 20 metara i šokirao navijače na stadionu.

Do izjednačenja se nije dugo čekalo, u 67. minutu je Sahiti pogodio posle stative koju je pogodio Livaja.

Nakon 8. minita od kako je došlo do izjednačenja, desio se preokret u korist Splićana pošto je Melnjak iskoristio veliku šansu i postigao gol.

Da bi treći gol na meču viđen u 87. minutu koji je postigao Krovinović.