IMT eliminisao Radnički!

IMT sa Novog Beograda je napravio iznenađenje i eliminisao Radnički iz Niša u utakmici osmine finala Kupa Srbije.

Član Prve lige Srbije, IMT, slavio je rezultatom 2:1. Domaćin je golove dao u 22. i 56. minutu, strijelci su bili Nikola Terzić i Uroš Vukašinović, a gosti su smanjili u 69. Tada je nadu gostima donio Petar Đuričković sa bijele tačke. Ipak, nisu uspjeli da izjednače, odnosno totalno preokrenu meč.

“Traktoristima” je ovo drugi “skalp” superligaša, pošto su u prethopdnoj rundi izbacili Inđiju.

U nastavku dana su odigrane još neke utakmice Kupa Srbije. Za četvrtak je zakazan duel Proletera i Vojvodine, a termin utakmice Rad – Crvena zvezda biće naknadno određen zbog obaveza crveno-bijelih u Ligi Evrope.