Jokanovićevo mjesto na klupi Šefilda se dovodi u pitanje!

Ovog popodneva u Čempionšipu smo imali prilike da vidimo da nisu slavno prošli Veljko Paunović i Slaviša Jokanović.

Slaviši Jokanoviću se ozbiljno drma klupa u Šefildu. Junajted ni u četvrtom meču u novoj sezoni nije uspio da dođe do pobjede.

Ovoga puta mjeru “oštricama” je uzeo Hadersifld – 2:1 i to u poslednjim minutima utakmice. Džoš Koroma je doveo Hadersfild u prednost da bi Bili Šarp u 92. minutu donio izjednačenje.

Da će slavlje domaćih navijača kratko trajati najavio je golom mladi Levi Kolvil koji je u 94. minutu bacio Šefild u još dublji ponor.

Iako je tim Jokanovića važio za jednog od favorita za promociju u Premijer ligu naredne sezone, Šefild iz četiri kola ima samo jedan jedini bod.

Doduše i tim je pojačan samo jednim fudbalerom i to štoperom Benom Dejvisom koji je stigao na pozajmicu iz Liverpula.

Ukoliko se situacija u Šefildu uskoro ne preokrene drastično na bolje djeluje da više nećemo gledati Jokanovića u Čempionšipu.

Ništa bolje danas nije prošao ni Veljko Paunović čiji je Reding poražen od Koventrija sa 2:1. I za drugog srpskog stručnjaka bila je kobna nadoknada vremena.

U 98. minutu je Koventri preko Metjua Godena stigao do pobjede i tako Reding ostavio bez ijednog boda.